Profil spoločnosti

Naša história

Body-fits Co, Ltd. čínska obuv a výroba odevov.

Začali sme ako malá prevádzka zo športovej kauzálnej obuvi a topánok z plátna, ale teraz sme sa stali jednou z profesionálnych a zodpovedných dodávateľov obuvi a odevov v Číne.

Naše výrobky sa rozšírili na mnoho druhov obuvi a odevov.

Pre topánky, ktoré nie sú zamerané len na tenisky, obuv pre voľný čas a topánky na plátno, ale tiež sa špecializujú na papuče, sandále, topánky, vonku, baleríny a vysoké podpätky atď.

Pre odevy: zameriavame sa na dámske odevy, ako sú dámske šaty, pletené šaty, spoločenské šaty, blúzka, džínsy, košele, tričká, obleky a kabáty.

Dostali sme podporu len z jednej zákazníckej skúšobnej objednávky spočiatku, a teraz naši hlavní zákazníci sú po celom svete, najmä pre Európu. Čo je dôležité, je tichá veľká časť prúdov, ktoré klienti odporúčajú od našich dlhodobo spolupracujúcich klientov na základe ich dôvery a spokojnosti s našimi službami počas spolupráce.

Našou výhodou je rýchla reakcia do 24 hodín.

Vďaka vysokej efektívnej odozve, garancii kvality a časom dodania sa k nám pridalo viac a viac značiek, ako napríklad POETE, ICONLY, KOUSA, HOBBS, SPRRIT, BIELE STUFF, TRASLUZ pre odevy a DISNEY, DIADORA, FILA, GEOX, SPALDING pre topánky atď.

Sme pripravení stretnúť sa s nami stále viac a viac členov.