Najpohodlnejšie žabky pre mužov
Chat teraz
Podrobnosti o produkte

INSTRODUCTION

Horná časť najpohodlnejších žabiek pre mužov je priedušná a vynikajúca, s pohodlným zvrškom zo sieťoviny, priehľadnou textúrou a mäkkou.

Mäkká stielka pre pohodlný zážitok. prinesie uvoľnený a suchý pocit.

Gumená podrážka je pohodlná a pohyblivá a v daždivých dňoch nie je ľahké šmyknúť.


PROCEDURRE

procedúra


PODROBNOSTI O VÝROBKU NAJVÄČŠÍCH KOMFORTAČNÝCH LETOVÝCH FLOPOV PRE MUŽOV


color of Most Comfortable Flip Flops for Men

sole of Most Comfortable Flip Flops for Men

back of Most Comfortable Flip Flops for Men

NAŠE FAKTORY

WORKSHOP BODY-FITS

FAQ

OTÁZKA 1: Aký spôsob platby mám použiť?

ODPOVEĎ: Môžeme si zvoliť správne platobné podmienky podľa vašich potrieb, L / C a T / T sú pre nás prijateľné.


OTÁZKA 2: Ako skontrolovať obal?

ODPOVEĎ: Máme profesionálneho QC, ktorý špeciálne skontroluje balenie a urobí niekoľko fotografií, ktoré môžete skontrolovať


OTÁZKA 3: Aké je minimálne objednané množstvo vo vašej spoločnosti?

ODPOVEĎ: Naše MOQ je zvyčajne 500 párov. K dispozícii sú príklady aj malé objednávky.


NAŠE SLUŽBY

Môžete sa spoľahnúť na kvalitné služby. Každú poštu vybavíme 24 hodín (zvyčajne oveľa rýchlejšie)

S módnym dizajnom a dobrou kvalitou.

Posielanie dokladov / platba dodávateľa.

vlastníme skupinu kreatívneho dizajnu, ktorá každý týždeň aktualizuje niektoré nové vzorky, aby vám poskytla rôzne najnovšie vzorky.a tiež profesionálny zahraničný obchodný tím na uľahčenie podnikania


Lycra sa líši od väčšiny spandexových priadzí v tom, že má špeciálnu chemickú štruktúru a po mokrej vode nebude pleseň rásť vo vlhkom a teplom uzavretom priestore. Preto sa Lycra nazýva „priateľské“ vlákno nielen preto, že sa môže dôkladne zmiešať s prírodnými a umelými vláknami, ale tiež na zvýšenie pohodlia, tela, pohybu a životnosti látok alebo odevov.


Základné informácie o papuče

Papuče sú druh obuvi, päta je všetka prázdna, iba predná časť má špičku, väčšinou ploché dno, materiál je často pomerne mäkká koža, plast, látka a tak ďalej.


Typy papučí sa líšia v závislosti od príležitosti a výkonu. Napríklad plážové papuče, nie plastové, ale plastové, to má byť vodeodolné, dobré čistenie, typ špičky bol tiež špeciálne navrhnutý, často označovaný ako žabky, čo sa nazýva rybia kosť.


V zime však môžu papuče v zime, aby sa udržiavala v teple, použiť namiesto plastu našuchorenú handričku, aby ľudia mali v obývacej izbe lepší pôžitok. Existujú tiež antistatické papuče, ktoré sa bežne používajú v továrňach na elektroniku a bezprašné dielne.


Posledná polovica obuvi bez zvršku, ktorá sa zvyčajne nosí v interiéri. Zvyčajne sa vzťahujú na tri výčnelky, ktoré sú rovnobežné s podrážkou chodidla alebo s približnou rovinou vnútorného povrchu chodidla a ktoré sú koplanárne s predĺžením osi teľa, bez toho, aby došlo k poškodeniu topánok a chodidiel. Papuče, ktoré sa používajú na oddeľovanie obuvi od chodidiel, sa v každodennom živote ľudí často používajú.
Hot Tags: najpohodlnejšie žabky pre mužov, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, veľkoobchod, prispôsobené, skladom
Vyšetrovanie

You Might Also Like