tenisové topánky na beh
Chat teraz
Podrobnosti o produkte

Cool športová bežecká obuv s MD podrážkou športová tenisová obuv pre bežcov

1. Produkty Predstavenie športovej bežecké topánky

Model určený pre najnáročnejších bežcov, ktorí vždy hľadajú extrémny komfort a vynikajúci výkon. Táto bežecká obuv sa môže pochváliť najmodernejšou technológiou pre vynikajúcu absorpciu nárazov. Zvýšené odpruženie pri každom kroku spôsobuje úžasne plynulé a silné spustenie, takže môžete tieto ciele rozdrviť a dosiahnuť vyššiu hodnotu než kedykoľvek predtým

2. Špecifikácia produktov

Miesto pôvodu

Fujian, Čína (pevninská časť)

Značka / Logo

OEM

dizajn

OEM

Štýl

Zašnurovať topánky

Číslo umenia

BDH-SEO 2

rod

Pánske topánky

farba

Čierny kameň

MOQ

800 párov na farbu, 2-3 farby na štýl

materiál

Horná časť: 73% polyesterová sieťovina, 27% semišová koža
Podšívka: 76% textilné sieťoviny, 17% celozrnná koža, 7% syntetický polyuretán
Stielka: sieťovina
Podrážka: 67% EVA, 33% gumy

Veľkostný rozsah

41-46 (VEĽKOSŤ EÚ)

obal

Farebná skrinka, 12 párov v kartóne

sezóna

Jeseň, zima

príležitosť

denná

3. Funkcie a aplikácie produktov

Ultra priedušnosť, flexibilita, odpruženie, stabilita a uchopenie

4. Balík produktov

Podľa vašej požiadavky sú bežné podrobnosti o balení uvedené nižšie

Vnútorné balenie

Farebný box alebo polybag

Box samolepky

Zavesiť značky

MICRO PAK

Tkanivový papier (s logom alebo bez neho)

Štítky s veľkosťou

Značky zloženia

Ďalšie požiadavky na balíky sú akceptované

Mimo balenia

Kartónová škatuľa

Značky alebo kartónové nálepky

Polybag v krabici

Pár v kartóne

Akékoľvek páry na požiadanie

Krabička: 10 alebo 12 párov v kartóne zvyčajne

Polybalenie: 24 alebo 36 párov v kartóne zvyčajne


5. Výroba, dodávka a dodávka

● Typ služby: OEM, ODM sú k dispozícii

● Materiál: ako vašu požiadavku

● Logo: umelecké diela podľa vášho dopytu

● Farba: Všetky farby, ktoré potrebujete

● MOQ: 800-1,200 Páry na farbu na štýl a 2 alebo 3 farby na štýl.

● Balenie: Box alebo Poly bag sú akceptované

● Čas výroby: 30-60 dní závisí od štýlov

● Vývoj vzoriek: dva týždne

● Schopnosť zásobovania: 60 000 párov mesačne

6. Naša služba

Maximálny čas odpovede: 24 hodín

7. Naša továreň

● Oddelenie rozvoja

Naše vývojové oddelenie každý rok vyvíja tisíce vzoriek.

● Prehľad výrobného závodu

S / F

guma

šitie

zostavenie

príprava

Jedáleň

výstrižok

tlač

● Zobraziť miestnosť

8. Často kladené otázky

Q1: Aké je minimálne množstvo objednávky vo vašej spoločnosti?

Pre vlastné logo bude MOQ spravidla 800-1200 párov na farbu a 2 alebo 3 farby na štýl. Ukážka a malá objednávka sú k dispozícii.

Q2: Akákoľvek zľava pre väčšie množstvo?

Samozrejme, čím viac klesne lacnejšia cena, ako cena za materiál, posledné a zníženie nákladov, mzda pracujúcich sa zníži o ďalšie množstvo.

Otázka 3: Aký je najvyšší čas, keď objednávku zadávam?

1 až 3 dni pre položky na sklade;

7 až 10 dní na odber vzoriek po potvrdení podrobností;

30 až 60 dní pre sériovú výrobu, záleží na rôznych štýloch a celkovom množstve.

Q4: Aké sú vaše platobné podmienky?

T / T: 30% vklad, 70% zostatok pred odoslaním, L / C pri pohľade.

9. História bežeckých obuvi od roku 1970 do roku 2000

1970

Dopyt po špecializovanej obuvi ukázal, že spotrebitelia sú pripravení na ďalšie inovácie v obuvi. Prvá veľká inovácia pre Nike prišla v roku 1972, kedy Bowerman v kuchyni vylial gumu do vafle. To bol zrod waffle sole, rovnako ako najpredávanejšie bežecké topánky v krajine. Neskôr v tom roku Bowerman zaplatil študentovi 35 dolárov na to, aby získal ochrannú známku pre rastúcu spoločnosť. On nebol nadšený "swoosh", že študent prišiel s, ale to sa neskôr stal páteřom Nike reklamy, symbol štatútu a kultúrne ikony. Nike sa čoskoro stala lídrom v oblasti predaja atlétickej obuvi a dizajnu.

NASA počas konca 20. storočia neuskutočňovala len kroky v oblasti vesmírneho programu, ale spolupracovala aj s Nike na vývoji prvej vzduchovej polstrovanej atletickej topánky. Frank Rudy z NASA priniesol myšlienku tašiek naplnených tlakovým plynom, ktoré stlačujú Nike. Vaky absorbujú šok a tlmia nohu. Vankúšiky boli umiestnené v podrážkach na topánkach Nike a sú používané ešte dnes o dvadsať rokov neskôr.

Olympijské hry v Montreale v roku 1976 boli po prvý krát fotografované športovcami, keď po víťazstve na 10.000 metrovom závode potvrdili svoju bežeckú obuv. Takéto verejné potvrdenie bolo dobre odmenené spoločnosťami, ktoré tovar vyrobili.

Prvé olympijské hry, ktoré sa majú vysielať, boli Mexiko a promotéri nemali čas, keď si svoje majstrovské symboly na svetových šampiónoch prezreli. Pred týmto; reklamy na topánky, ktoré ukazujú, že olympiáni získali svoje trblietavé ceny a nosili značkové topánky, museli mať svoje tváre zmazané. Pohľad na Tommyho Smithhofotografovaného vo svojom Puma Suedes, ktorý dáva päsťou Black Power, je silný obraz, ktorý je veľmi identifikovaný mnohými mladými ľuďmi po celom svete. V tejto dobe to bolo údajne trati športovci dostali peňažné odmeny za nosenie určitých súťažných obuvi.

V roku 1973 traťový športovec Steve Profontane sa stal prvým hlavným hráčom, ktorý nosil Nike. Keď sa uskutočnila explózia aerobiku, Reebok zaznamenala trhový potenciál a začala robiť trénerov v mäkších materiáloch av farbách vhodný ženský vkus. Topánky boli menej pevné v konštrukcii.

Počas sedemdesiatych rokov boli bežecké topánky navrhnuté nielen na základe typu behu osoby, ale aj bežeckého štýlu, ktorý mal bežca. Tri bežecké štýly, ktoré boli navrhnuté pre neutrálnych bežcov, pre nadprirodzených bežcov a prenasledovaných bežcov. Konečný pokrok, ktorý bežecká obuv dosiahla v 70. rokoch minulého storočia, bola použitie etylénvinylacetátu, označovaného tiež ako EVA. Tento materiál pridal vzduchový vankúš k dizajnu bežeckej topánky, ktorá zabezpečila bežce s mimoriadnym vankúšom a pohlcovaním nárazov pri behu.

1980 a 1990

Nike využilo veľké športové hviezdy v 80. a 90. rokoch minulého storočia. Odporúčania od ľudí ako Michael Jordan spolu s pocitom pohybu vyvolaného "swoosh" a chytlavou frázou "Just Do It." Televízne reklamy pre Nike vykresľujú rovnaký pocit pohybu, ktorý bol želaný efekt "swoosh" , Výberom športových super hviezd Nikeappealed k mladším generáciám, ktorí idolil tieto postavy a usilovali sa "byť ako Mike". Nikeadvertising pomohla zvýšiť predaj a vytvoriť niektoré z najefektívnejších a nezabudnuteľných reklám. Atletické topánky sa stávali čoraz viac módnym vyhlásením ako atletickým predmetom.

2000 je

Dnes je veľa bežeckých spoločností, väčšinou s bežeckými topánkami, ktoré vyhovujú všetkým štýlom, povrchom, vzdialenostiam a rýchlosti. Niektoré značky robia topánky k dispozícii v rôznych šírkach, aby sa zabezpečila dokonalá fit.

V súčasnosti sú najväčšími hráčmi v odvetví bežeckých obuvi: Nike, Adidas, Asics, Reebok, New Balance, Saucony, Mizuno, Brooks a Puma.

Pravdepodobne najznámejším obrazom bežeckých topánok a bežiacich hrotov v posledných rokoch je Usain Bolt's GoldenPuma Spikes Complete Theses II.


Vyšetrovanie