Logistika topánky pre mužov
Chat teraz
Podrobnosti o produkte

Fashional opotrebiteľná logovacia obuv pre mužov pu penová atletická stielka ľahká na svetlé bežecké tenisky / topánky

1. Produkty Uvedenie ľahkej bežecké topánky

Mäkká, ľahká štruktúra

Nosiť prechádzku v oblakoch, ako keby

Čerstvé a jednoduché v lenivom dizajne vám dám vedieť, že sa chcem dostať!

2. Špecifikácia produktov

Miesto pôvodu

Jinjiang City, Čína (pevninská časť)

Značka / Logo

OEM

dizajn

OEM

Štýl

Zašnurovať topánky

Číslo umenia

BDH-SEO 5

rod

Pánske tenisky

farba

Čierna biela

MOQ

800 párov pre každú farbu, 2 alebo 3 farby na štýl

materiál

Horná časť: Stretch Fabric, PU
Podšívka: plátno
Stielka: látka
Podrážka: gumová

Typ špičky

Kruhová špička

Veľkostný rozsah

41-45 (VEĽKOSŤ EÚ)

obal

Farebná skrinka, 12 párov v kartóne

sezóna

Jar a leto

príležitosť

Príležitostný, Šport

charakteristika

360 ° CIRKULÁCIA VZDUCHU
Stretávajúca tkanina s vysokou hustotou
siete rovnomerne rozložené
Protišmykový
Absorpcia nárazov
priedušný
Odolné proti opotrebeniu
Ľahko nastaviteľná strmeňka
Vzduch vnútri
Elastická tkanina
Hladký PU

3. Funkcie a aplikácie produktov

● 360 ° CIRCULATION AIR

●  Omotané stretávacie tkaniny s vysokou hustotou

● Priedušný

● Odolný voči opotrebovaniu

● Elastická tkanina

4. Balík produktov

Podľa vašej požiadavky sú bežné podrobnosti o balení uvedené nižšie

5. Výroba, dodávka a dodávka

6. Naša služba

Maximálny čas odpovede: 24 hodín

7. Naše továrne Výhody:

- Flexibilné pre malé objednávky na veľké objednávky s konkurenčnou cenou.

- prísne pri dodaní bez akéhokoľvek oneskorenia za posledných pár rokov.

- Rýchla odpoveď bez ohľadu na noc alebo víkend.

- Mnoho súčasných zákazníkov bolo odporúčané našimi zákazníkmi, pokiaľ ide o dobré služby, kvalitu a konkurencieschopnú cenu, ktorú ponúkame.

8. Často kladené otázky

1. Otázka: Ste továreň alebo obchodná spoločnosť

A: Sme továreň s OEM služby, a máme tiež veľa spolupracoval továrne

4. Otázka: Môžete sa vyvíjať pre nás?

4. A: Áno, máme rozvíjajúce sa oddelenie, môžeme pre vás vyvíjať technický list alebo originálne vzorky.

5. Otázka: Koľko dní vyvíjajte vzorky

A: Záleží na štýloch, zvyčajne 10-15 dní.

9. História bežeckých obuvi od roku 1832 do roku 1962.

Bežecká obuv (alebo trenažér) je relatívne nový vynález (niečo viac ako 200 rokov). Obnova v prevádzke, ktorú priniesla angličtina v 18. storočí, znamenala vývoj ľahkej topánky, ktorá by mohla uchopiť pôdu. Avšak počiatočné pokusy na bežeckej topánke boli vyrobené z kože, ktorá mala bohužiaľ tendenciu naťahovať sa, keď je mokrá.

V roku 1832 bol prvý prielom, keď Wait Webster patentoval proces, pri ktorom by gumové podrážky mohli priťahovať kožené topánky a topánky. To viedlo k vytvoreniu Plimsollov, ktoré boli vo veľkej miere nosené deťmi. Až v roku 1852 mala iná Británia (Joseph William Foster - zakladateľ spoločnosti Boulton, teraz známa ako Reebok) "eureku moment" a rozhodla sa pridať špičky na dno plimsolov a vytvoriť to, čo teraz poznáme bežiace hroty.

Ďalším veľkým vývojom bola vulkanizácia, ktorá priniesla revolúciu vo výrobe obuvi. Vulkanizácia je jednoducho proces tavenia gumy a tkaniny spoločne. Táto roztavená zmes bola potom tvarovaná tak, aby vytvorila podrážku pre topánky, ktoré mali dezén. Táto dizajnová revolúcia urobila topánky ľahké, tiché a pružné. To viedlo k vytvoreniu Keds: plátna a gumené topánky v roku 1892 od výrobcu Goodyear. To nebolo až v roku 1917, kedy Goodyear urobil koreláciu a začal propagovať Keds ako atletickú topánku. Oni sa nakoniec stali známymi ako tenisky, pretože gumová podrážka sa mohli "potiahnuť" potichu.

Otec modernej bežeckej topánky bol Adolf Dassler, ktorý začal vyrábať topánky v roku 1920. Každý dizajn obuvi mal špeciálne ručne kované súpravy bežiacich hrotov a každý dizajn bol vyrobený špeciálne pre určitú bežiacu vzdialenosť. Toto bolo prvýkrát, keď sa návrhy sústredili na to, či bol bežec sprinterom alebo dlhoročným bežecom. V roku 1936 jeho topánky boli medzinárodne uznávané ako najlepšie a nosili športovci kalibu Jesse Owens.

Po náročných rokoch vojny pokračoval v rozvoji a rozvíjal výcvikové topánky vyrobené z nadbytočného stanu a gumy z palivových nádrží. V roku 1948 založil spoločnosť Addas, ale spoločnosť sa čoskoro rozdelila na Addas (neskôr známe ako Adidas) a Puma. Na podporu bežeckej topánky Dassler pridal tri bočné pásky na topánky, ktoré sa prvýkrát objavili v roku 1949.

Zatiaľ čo na druhej strane sveta začala nová éra výroby športového oblečenia v roku 1949, keď pán. Onitsuka začala Onitsuka Co. Ltd. Vyzerala ohromená po druhej svetovej vojne v Japonsku s obrovským počtom detí bez domova a spýtal sa: "Čo môžem urobiť, aby som im dal lepšiu budúcnosť?" Jeho láska k športu ho viedla k správnej odpovedi: Že šport by bol najlepším východiskovým bodom na dosiahnutie tohto cieľa. ASICS sa narodil.

V priebehu tohto poválečného obdobia vzrástol dopyt po rekreačnej obuvi. Fitness trénovanie 30. rokov znamenalo, že tenisky sa stali spájané so športovými a voľnočasovými aktivitami. V roku 1936 americký basketbalový tím prijal Converse Chucks ako oficiálnu topánku. V tom istom roku sa na olympijských hrách v Berlíne nosili bežecké topánky značky Dassler. V 50. rokoch minulého storočia boli slávni bežci dodávané obuv zadarmo. Podľa uváženia športovca buď nosili ponožky, alebo nie. To by znamenalo, že topánka bola veľmi pevná.

V roku 1962 predstavila spoločnosť New Balance prvú vedecky overenú topánku, ktorá vážila 96 gramov. V roku 1968 boli zavedené štetky a nahradili tradičné štyri špičkové bežecké topánky.

Phil Knight, obchodný šéf na univerzite v Oregone a miler na traťový tím, nebol spokojný s typmi bežeckých topánok, ktoré boli v súčasnosti k dispozícii. Na začiatku šesťdesiatych rokov sa rozhodol spolu so svojim trénerom Billom Bowermanom vytvoriť spoločnosť na predaj topánky, ktorú navrhol Bowerman. Topánka bola ľahká a pohodlná v podmienkach jazdy. Bowerman a Knight urobili jediný marketing osobne. Pár cestoval po krajine na trať, stretne sa s predajom bežeckých topánok a stáva sa čoraz úspešnejším a známym. Topánky boli prvýkrát známe ako topánky Tiger a ich definujúcou charakteristikou bola vankúšová pätka navrhnutá spoločnosťou Bowerman. Spoločnosť, pôvodne nazývaná Blue Ribbon Sports, sa stala známa ako Nike, pomenovaná podľa gréckej bohyne víťazstva.


Hot Tags: Logistika topánky pre mužov, výrobcov, továrne, veľkoobchod, na mieru, na sklade
Vyšetrovanie

You Might Also Like