hnedé topánky dámske topánky
Chat teraz
Podrobnosti o produkte

Dámske kožené módy vyrábajú hnedé mokasíny pre ženské ploché topánky

1. produkty Predstavenie dámskej topánky hnedej módy

Čierne kožené mólo s 4,5 cm strednou podpätkou a chodidlovou efektovou podrážkou. Podrobné s okrajom a sponou, horným, podšívkou a stielkou v koži

2. Špecifikácia produktov

Miesto pôvodu

Jinjiang City, Čína (pevninská časť)

Značka / Logo

OEM

dizajn

OEM

Štýl

Sklopte

Číslo umenia

BDH-SEO 44

rod

Žena

farba

Brown, námorníctvo

MOQ

600 párov pre každú farbu, 2 farby na štýl

Výška pekla

4,5 cm

Hell Type

Plochý

materiál

Horná časť: Koža
Podšívka: Koža
Stielka: Koža
Podrážka: gumová

Typ špičky

Kruhová špička

Veľkostný rozsah

36-41 (VEĽKOSŤ EÚ)

obal

Farebná skrinka, 10 párov v kartóne

sezóna

Jar leto

príležitosť

Príležitostná, Šport

vlastnosť

Slip-on dizajn s goring, pohodlné

3. Funkcie a aplikácie produktov

4. Balík produktov

Podľa vašej požiadavky sú bežné podrobnosti o balení uvedené nižšie

5. Výroba, dodávka a dodávka

6. Naša služba

Maximálny čas odpovede: 24 hodín

Orientované na zákaznícky servis

Vytvorte hodnotu pre zákazníkov

Profesionálne zameranie služieb

Môžeme poskytnúť všetky služby, ktoré potrebujete na export z Číny. Ako napríklad získavanie, vedenie, preklad, nákup, kontrola kvality, príprava dokumentov, vyhlásenie námornej služby atď.

Chceme budovať priateľstvo, dôveru a dlhodobú spoluprácu s našimi klientmi! Naším cieľom je byť spoľahlivými partnermi našich klientov v Číne!


7. Profil výrobcu

Quanzhou Body-fits Co, Ltd čínska obuv vyrába.

Začali sme ako malá operácia zo športovej príčinnej obuvi a obuvi z plátna, ale teraz sa stala jednou z profesionálnych a zodpovedných dodávateľov topánok v Číne. Naše výrobky sú rozšírené na mnoho druhov obuvi, nielen zamerané na tenisky, ležérne topánky a plátené topánky, ale tiež sa špecializujú na papuče, sandále, topánky, vonku, baleríny a vysoké podpätky atď.

V prvom rade sme dostali podporu od skúšobnej objednávky len jedného zákazníka a teraz naši hlavní zákazníci sú po celom svete, najmä pre európske a americké. Vychádzajú z našich profesionálnych služieb a rýchlej reakcie do 24 hodín.

Vďaka vysokej efektívnej reakcii a záruke kvality sa k nám pridali viac a viac slávnych značiek, ako sú FILA, DOCKERS, DISNEY, GEOX, DIADORA, TIKIMO, TRASLUZ atď. A sme pripravení stretnúť sa s čím viac a viac členov

8. Náš partner

9. Časté otázky

Q1: Ste výrobca alebo obchodná spoločnosť?

Sme továreň s vlastným obchodným oddelením. Máme však aj veľa dlhodobých spolupracujúcich tovární, a tak môžeme robiť veľa druhov obuvi, vrátane športu, ležérnej obuvi, tenisky, vonku, futbalu, sandále, baleríny, topánky a papuče atď.

Q2: Môžete urobiť návrh pre nás?

Iste, môžete nám poslať náčrt s vlastným dizajnom, alebo pošlite nám originálne vzorky s pozmeňujúcimi a doplňujúcimi návrhmi, budeme vyvíjať vzorky pre vás nasledovať svoje nápady. Zvyčajne potrebuje 10-15 dní na vyhotovenie vzoriek, ale tiež na základe množstva a štýlov, najmä v rušnej sezóne.

Q3: Ako objednať?

A2: Pošlite nám Vašu objednávku e-mailom alebo nám zavolajte na predaj, potom vám môžeme urobiť proforma faktúru na základe Vašej požiadavky.

Musíme poznať nasledujúce informácie o vašej objednávke pred odoslaním PI.

1) Informácie o produkte - množstvo, špecifikácia (veľkosť, materiál, technické požiadavky a požiadavky na balenie atď.)

2) Požadovaný čas dodania.

3) Informácie o odoslaní - názov spoločnosti, adresa ulica, telefónne a faxové číslo, cieľový námorný prístav.

4) Kontaktné údaje sprostredkovateľa, ak v Číne existuje.

10. NOVINKY PRE OBUV LADY

Prečo je odvetvie obuvi v Taliansku lepšie pripravené na trh USA

Druhá časť

Obuv v obidvoch kolekciách je navrhnutá s odnímateľnými vložkami a konštrukciami, ktoré nemajú vnútri trecie miesta. "Keď sa tieto dve veci spoja, máte útechu," povedal Federico Sabatini, generálny riaditeľ spoločnosti Sabatini Calzature.

Značky uspokojujú dve odlišné klientely, ale Sabatini hovorí, že koncept je rovnaký. "Obuv sa musí dobre hodiť a zostať dobre počas cesty užívateľa," vysvetlil.

Je to koncept, ktorý funguje v 35 krajinách Sabatini a Hergos, v súčasnosti sa predávajú a je to myšlienka, ktorú Sabatini verí, že sa bude prekladať dobre cez Atlantik. V skutočnosti Sabatini uviedla, že obuv "Made in Italy" bude v skutočnosti lacnejšia v Spojených štátoch ako v Taliansku, pretože spoločnosť chce vybudovať svoju objemovú činnosť.

"V USA je oveľa väčší objem," povedal Sabatini. "Je nemožné mať v Taliansku objemovú obchodnú činnosť, pretože má väčšinou málo obchodov."

Medzitým chce spoločnosť stavať svoje znalosti o americkom trhu a začať s nezávislými maloobchodnými predajcami s dvoma alebo troma obchodmi. "Chceme hovoriť s ľuďmi, nie s podnikmi," povedal Sabatini.

Vittoria Mengoni Venezia ponúka personalizačné služby vhodné pre nezávislých. Značka, ktorá sa špecializuje na motocykle a mokasíny, ponúka maloobchodníkom možnosť vymeniť materiály a farby z obrovského klenotu talianskej kože a suede.


Vyšetrovanie