modré dámske bežecké topánky

Chat teraz
Podrobnosti o produkte

Dobré pohodlné športové bežecké topánky modré a šedé dámske bežecké topánky so vzduchovou poduškou

1. Produkty Predstavenie dámske bežecké tenisky

S novým systémom odpruženia poskytuje žienka bežecká obuv ľahký, skákací jazdu na podrážku, ktorá je odolná voči gravitácii a tkanine Flyknit pre pohodlné a bezchybné uchytenie.

2. Špecifikácia produktov

Miesto pôvodu

Fujian, Čína (pevninská časť)

Značka / Logo

OEM

dizajn

OEM

Štýl

čipovanie pôst

typ

Dámske bežecké topánky

špička

Okrúhla špička

Číslo umenia

BDH-SEO 27

rod

Muž

farba

Čierna, šedá, fialová

MOQ

1200 farieb pre každú farbu, 2 alebo 3 farby na štýl

Výška pekla

3,5 cm

Hell Type

Plošina

materiál

Zvršok: Mesh
Podšívka: sieťovina
Vložka: Pena
Podrážka: guma

Veľkostný rozsah

36-41 (VEĽKOSŤ EÚ)

obal

1 pár v farebnom poli

sezóna

Jar leto

príležitosť

šport

SGS inšpekcia

Prijatý

3. Funkcie a aplikácie produktov

4. Balík produktov

Podrobnosti o balíku: ako požiadavka.

Ako 1 pár v polybagu alebo krabici, 10 alebo 12 párov / kartón; Hang tag podľa vašej požiadavky

Podľa vašej požiadavky sú bežné podrobnosti o balení uvedené nižšie

5. Výroba, dodávka a dodávka

1. FedEx / DHL / UPS / TNT pre vzorky, od dverí k dverám;

2. letecky alebo po mori pre dávkové tovary pre FCL; Príjem letiska / prístavu;

3. Zákazníci špecifikovali zasielateľov alebo obchodovateľné spôsoby prepravy!

4. Doba dodania: 7-10 dní pre vzorky; 30-45 dní pre dávkové výrobky.

6. Naša služba

Maximálny čas odpovede: 24 hodín

Profesionálny predajný tím k odpovedi do 24 hodín.

Vlastné vývojové oddelenie vyvinú vzorky pre vás efektívne.

QC oddelenie na kontrolu kvality pre vzorky aj pre náklad.

7. Naša továreň

VÝHODY:

- Flexibilné pre malé objednávky na veľké objednávky s konkurenčnou cenou.

- prísne pri dodaní bez akéhokoľvek oneskorenia za posledných pár rokov.

- Rýchla odpoveď bez ohľadu na noc alebo víkend.

- Mnoho súčasných zákazníkov bolo odporúčané našimi zákazníkmi, pokiaľ ide o dobré služby, kvalitu a konkurencieschopnú cenu, ktorú ponúkame.

8. Často kladené otázky

Q1: Ste výrobca alebo obchodná spoločnosť?

Sme obchodná spoločnosť exproting veľa druhov obuvi.

Okrem toho máme niekoľko pevných družstevných závodov, ktoré veľmi podporujú a spolupracujú s nami už mnoho rokov.

Q2: Prijímate službu OEM alebo ODM?

Áno. Vítame OEM a ODM služby, tiež dodávku prispôsobené topánky podľa výkresu zákazníka.

Q3: Aký je váš produkt MOQ?

Bežná MOQ je 800 až 1200 párov na štýl / farbu.

Ak vaša objednávka nedosiahne náš MOQ, bude dobré, ak môžete prijať príplatok, MOQ nie je pevný, nebojte sa o ňom, môžeme ho ďalej diskutovať.

9. Viac informácií o bežeckých topánkach

Running Shoes Date Back to the 1860s, a ďalšie odhalenia zo sneakerovej show Brooklynského múzea

Prehliadka na kultúre tenisiek v Brooklynskom múzeu hype moderné Nikes, ale možno najzaujímavejšie sú historické kopy, ktoré to všetko začali

najstaršia existujúca bežecká topánka na svete je vhodná pre oficiálnu príležitosť, s hladkou čiernou kožou a skládanou pätou. Ale bližší pohľad ukazuje zvláštne hroty vznikajúce z podrážky, ktorá spolu s kožou cez priehlavok pre zvýšenú podporu odhaľuje jeho skutočný účel: súťažné behanie. (Hroty môžu byť určené na pomoc s trakciou.) Topánka, ktorá sa datuje od začiatku šesťdesiatych rokov 20. storočia, sotva pripomína dnešnú bežeckú obuv, ale je to pozostatok od začiatku našej posadnutosti teniskami.

PRÍSLUŠNÝ OBSAH

Stručná história ľudí prebiehajúcich po celej Amerike

Nová show v Brooklynskom múzeu "Rise of Sneaker Culture" získala pozornosť pre moderné klasiky a vzácne dizajnérske modely na displeji. Existuje prototyp roku 1989 slávnych čerpadiel Reebok, s dnešnými ikonami miniatúrnych basketbalových tvarov na jazyku, rovnako ako originálny Air Jordan I z roku 1985. (Celá časť venovaná tejto slávnej linke až po Air Jordan 23 .) Súčasťou výstavy sú aj príklady z budúcnosti obuvi, ako napríklad prototyp topánky Adidas vyrobenej s vyradenými rybárskymi sieťami nachádzajúcimi sa v oceáne. Dizajnové tenisky línia jednej časti podlahy, vrátane pop-art inšpiroval kopy od Pierra Hardyho, ktorý si požičal od Roy Lichtenstein, rovnako ako pár navrhnutý Kanye West.

Aby sme sa dostali do histórie kultúry tenisiek, aj keď - a naša súčasná globálna posadnutosť s tým, čo obuv hovorí o našom štýle a našom postavení - musíme sa pozrieť ďalej. V blízkosti vitríny s najstaršou súčasnou bežeckou topánkou sedí prekvapivo moderný konverzný vrchol Converse od roku 1917. Je to trochu drobivý pohľad, ale inak nápadne podobný tomu, čo mnohí z nás teraz nosia, o 98 rokov neskôr - prinajmenšom vizuálne povedané , (Converse práve oznámila, že prvýkrát od roku 1917 debutovala klasiku). Ako však tvrdí kurátorka Elizabeth Semmelhacková, napriek niektorým povrchným podobnostiam sa veľa zmenilo v tom, kto nosí tenisky a prečo.

"Mnoho ľudí predpokladá, že tenisky prešli z pokorného na prestížne," hovorí Semmelhack Newsweek. Namiesto toho sa domnieva, že nosenie tenisky začalo ako niečo prestížne, s nástupom priemyselných pracovníkov z hornej strednej triedy a ich túžbou vyjadriť svoje postavenie prostredníctvom voľnočasových aktivít

Iba potom, čo táto privilegovaná skupina prijala tenisky, začalo sa ich nosiť. Výroba materiálov sa uľahčila (jeden malý text v exponáte sa odvoláva na vykorisťovanie pôdy a kolonizovaných pracovníkov na pestovanie gumy) a počas desaťročí sa gumená soľová obuv stala rozšírenejšou. To sa časovo zhodovalo so zvýšenou túžbou po čerstvom vzduchu a cvičením ako "protilátka na mestské ochorenia", ako sú napríklad obmedzené životné a pracovné podmienky.

Fascizmus mohol pomôcť rozšíriť fitness sprievod, rovnako, ak je to zlovestným spôsobom. Krajiny ako Japonsko a Taliansko vysvetľujú expozícia, začali sa venovať "veľkým vonkajším demonštráciám telesnej zdatnosti", ktoré majú vyvolať spojenie medzi fyzickou "dokonalosťou", národnosťou a rasou. Medzitým v Spojených štátoch v rokoch po druhej svetovej vojne videli Baby Boomers pomocou tenisiek ako "znamenie mladých".

Objekty na displeji tiež ukazujú, ako sa začalo hrať rodová zaujatosť. Pár ženských "tenisiek" z dvadsiatych rokov 20. storočia vyzerá ako módne doplnky, nie topánky, ktoré si dnes niekto myslí, že nosia pri cvičení alebo športovaní. Napriek tomu, že v 20. rokoch sa prvýkrát ženám umožnilo zapojiť sa do atletiky, niektorí ľudia mali zrejme obavy: Ak by sa dámy zúčastňovali športu, nedošlo by to "k zníženiu ich ženskosti?"

A tak, ako ukazuje tento pár, výrobcovia dosiahli kompromis: vytvoriť topánky s gumovou podrážkou a niektoré "mužské" detaily práce - ale prilepené na "ženský" vysoký podpätok. Topánky sú takmer 100 rokov staré, ale poukazujú na to, ako sú ženy ešte stále vylúčené z oboch tenisiek a športovej kultúry. Podľa múzea "obuv schválená ženskými športovcami má malý alebo žiadny vplyv na kultúru tenisiek a ... väčšina najvyhľadávanejších tenisiek nie je vyrobená v ženských veľkostiach, až na frustráciu ženských fanúšikov."

Okrem toho sa v texte vysvetľuje: "V oblasti navrhovania tenisiek existuje aj málo žien." V dnešnej dobe spoločnosti väčšinou presmerujú ženy na topánky, ktoré sa vzťahujú iba na tenisky - ako kliny, ktoré boli populárne v posledných niekoľkých rokoch - a napriek tomu " nie je to skutočná vec. "Vo veku, kedy športovci svetovej triedy stále bojujú, aby získali to isté ako muži a aby získali rovnaké podmienky na hranie, tento štýl z dvadsiatych rokov 20. storočia nemusí byť tak vzdialený.


Hot Tags: modré dámske bežecké topánky, výrobcovia, továreň, veľkoobchod, na mieru, na sklade
Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť